O nás

Zabýváme se profesionálním řešením vytápění infrapanely, infrazářiči a topnými kameny již od roku 2009. Všechna naše topidla jsou pouze evropské výroby s plnou certifikací. Řešíme vytápění rodinných domů, bytů, prodejen, kanceláří, obchodů a dalších prostor.

ÚSPORNÉ TOPENÍ Z PŘÍRODNÍHO KAMENE VÁM PŘINESE EXKLUZIVNÍ VZHLED, ÚSPORY ENERGIÍ, BEZÚDRŽBOVÝ PROVOZ A PŘÍJEMNÉ TEPLO!

Topení z přírodního kamene přichází jako nekonvenční druh vytápění, které kombinuje principy infrazáření a akumulace tepla. Teplo vyzařuje všemi směry – na podlahu, strop i na zeď. Ve srovnání s obvyklým topením je topení z přírodního kamene výhodnější nejen ve spotřebě elektrické energie, ale především v nákladech na údržbu, které Vám při tomto způsobu vytápění zcela odpadají. U běžných topných systémů navíc dochází k velkým tepelným ztrátám při přenosu tepelné energie (např. kotelny, komíny, dlouhé rozvody , konvektory, větrací šachty aj). Naše topení z kamene má topné těleso zafrézované přímo do kamene a zalité izolační vrstvou, oproti tomu některé konkurenční výrobky mají pouze na zadní straně nalepenou topnou folii, která nikdy nemůže dosáhnout takové účinnosti vytápění. Topení z přírodního kamene svou částečnou akumulací tepla snadno překlene i vypnutí elektrické energie při nízkém tarifu, takže nedojde k poklesu teploty v místnosti.

Proč zvolit nás?

Nenabízíme Vám pouhý výrobek – nabízíme Vám především kvalitní služby! Vaší nemovitost navštívíme, zpracujeme návrh vytápění, výběr vhodných výkonů a umístění kamenných panelů, navrhneme řešení regulace vytápění a spočítáme přibližné náklady na vytápění za rok. Dále zpracujeme individuální cenovou nabídku včetně množstevní slevy. Dále už je na řadě instalace topení – můžete zvolit vlastní nebo naší odbornou montáž, díky které obdržíte na topení z kamene záruku 5 let.

1

Návštěva Vaší nemovistosti a návrh řešení zdarma

Přijedeme za Vámi kdekoliv v ČR a navrhneme optimální řešení vytápění topnými kameny a regulaci vytápění. Důraz klademe na ekonomičnost provozu, kvalitní rozmístění topení a regulace a zvolení vhodného výkonu na základě konstrukce stavby.

2

Výrazné množstevní slevy

Na základě naší návštěvy u Vás nebo dle zaslaných podkladů (rozměry místností, orientace dle světových stran, konstrukce objektu, zateplení, okna atd.) Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku s orientačním výpočtem ročních nákladů na vytápění. Dle množství navržených topných kamenů se odvíjí množstevní sleva.

3

Odborná montáž a prodloužená záruka

Na naše topení z kamene běžně poskytujeme záruku 3 roky. Pokud však zvolíte montáž našimi odborníky, získáte prodlouženou záruku 5 let.